یگان حفاظت شهرداری در ایجاد راسته کتاب حضور پررنگی دارد

یگان حفاظت شهرداری در ایجاد راسته کتاب حضور پررنگی دارد

سید‌خلیل اصولی، ساماندهی حوزه فرهنگ به‌ویژه کتاب را با بگیر و ببند‌های انتظامی و امنیتی ناسازگار دانست و گفت: در جریان ایجاد راسته کتاب در کنار شورای شهر و شهرداری تهران حضور پررنگ داریم.

سید‌خلیل اصولی (مدیر‌ روابط عمومی یگان حفاظت شهرداری تهران) درباره ساماندهی بساطی‌های کتاب در خیابان انقلاب بیان کرد: به اعتقاد یگان حفاظت شهرداری تهران، ایجاد «کیوسک کتاب» به معنای محل خرید و فروش کتاب در این منطقه راهکار مناسبی برای رفع معضل قاچاق کتاب و ساماندهی دست‌فروشان کتاب نیست.

وی با اشاره به ویژگی‌های این خیابان ادامه داد: پیشنهاد شهرداری، ایجاد «باکس کتاب»؛ به معنای فضایی‌های برای ارائه، مطالعه و گردش کتاب بین کتاب‌دوستان به‌جای کیوسک است.

مدیر‌ روابط عمومی یگان حفاظت شهرداری تهران با اشاره به اقدامات اواخر سال گذشته و سال جاری ارگان‌های انتظامی و امنیتی در دستگیری سرکرده‌های تولید کتاب‌های قاچاق و عرضه‌کنندکان کتاب‌های ممنوعه افزود: کتاب و کتابخوانی به‌عنوان مقوله‌ای فرهنگی با برخورد‌های قهری و بگیر و ببند سازگار نیست؛ بنابراین خیابان انقلاب به فضایی مناسب‌تر برای فعالیت‌های مجاز در حوزه کتاب تبدیل شود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها